Jyväskylän Keilahalli, Viikkokilpailutulos, viikko 48
Viikkokilpailu 2 26.11.2018-02.12.2018
Luokka MA (22/3) Seura Liitto Tulos Tas Yhteensä X Viim.s
1 Rissanen Juho Mainarit Keski-Savo 1259 0 1259 35 191
2 Asplund Teemu Valtti Lahti 1250 0 1250 35 169
3 Onnila Kari Starmen Lahti 1236 0 1236 34 214
4 Poutiainen Jukka HutuKe Jyväskylä 1181 24 1205 34 196
5 Hänninen Timo Ysisata Keski-Savo 1172 30 1202 29 176
6 Hurri Kari Ysisata Keski-Savo 1183 0 1183 29 141
7 Hermaala Heikki JBC Jyväskylä 1153 0 1153 26 205
8 Varma Seppo MuurKe Jyväskylä 1147 0 1147 26 182
9 Hård Juha JBC Jyväskylä 1140 0 1140 24 186
10 Lundén Roosa GB Helsinki 1131 0 1131 33 209
11 Muukkonen Hannu Tiimi Kuopio 1095 24 1119 20 177
12 Kemppainen Tuula Nasevat Raisio 1116 0 1116 26 224
13 Majoinen Tomi JBC Jyväskylä 1076 24 1100 23 194
14 Raatikainen Timo GB Helsinki 1097 0 1097 28 188
15 Broman Timo Ramblers Jyväskylä 1093 0 1093 27 145
16 Katajisto Heikki Saarike Keurusselkä 1067 24 1091 28 156
17 Kiviniemi Eerikki JBC Jyväskylä 1080 0 1080 26 217
18 Korhonen Pasi Saarike Keurusselkä 1075 0 1075 25 227
19 Salonen Jami JBC Jyväskylä 1068 0 1068 22 177
20 Riikonen Onni Mainarit Keski-Savo 1053 0 1053 23 180
21 Järvinen Juha MuurKe Jyväskylä 1015 6 1021 20 156
22 Humalalampi Niko TGB Jyväskylä 989 18 1007 19 173
Luokka B (27/3) Seura Liitto Tulos Tas Yhteensä X Viim.s
1 Hänninen Ville-Veikko Saarike Keurusselkä 1205 0 1205 30 232
2 Kinnunen Tero LauKe Jyväskylä 1154 30 1184 27 203
3 Taali Teuvo JBC Jyväskylä 1148 36 1184 26 201
4 Ahonen Harri TGB Jyväskylä 1127 54 1181 26 160
5 Turunen Heikki Wa-Ke-Ke Joensuu 1132 30 1162 24 213
6 Maukonen Jyrki LauKe Jyväskylä 1152 0 1152 31 170
7 Asp Kari MuurKe Jyväskylä 1111 36 1147 22 190
8 Paananen Marko BC Rännärit Äänekoski 1081 54 1135 31 130
9 Mölsä Jouko Sepot-JKL Jyväskylä 1119 0 1119 28 191
10 Nurminen Kari LauKe Jyväskylä 1057 42 1099 25 134
11 Holmalahti Risto MuurKe Jyväskylä 1082 6 1088 20 175
12 Laru Pekka Sepot-JKL Jyväskylä 1015 66 1081 23 146
13 Peltonen Jaakko WBT Keski-Savo 1075 0 1075 26 175
14 Hyppönen Jari LauKe Jyväskylä 1012 60 1072 16 157
15 Salminen Mikko MuurKe Jyväskylä 1061 6 1067 17 160
16 Kuorelahti Heli JBC Jyväskylä 1030 36 1066 20 180
17 Nurminen Sanna JBC Jyväskylä 1018 48 1066 15 161
18 Tuomela Kari Sepot-JKL Jyväskylä 988 66 1054 20 225
19 Tuomainen Reijo Valmet Jyväskylä 1037 0 1037 22 180
20 Jääskeläinen Markku JBC Jyväskylä 1031 6 1037 23 204
21 Juvonen Matti Sepot-JKL Jyväskylä 993 42 1035 17 127
22 Kalliokoski Uolevi JBC Jyväskylä 1000 30 1030 19 223
23 Pieniluoma Jorma JBC Jyväskylä 1008 18 1026 23 144
24 Hytönen Markku Ramblers Jyväskylä 956 60 1016 16 133
25 Tuunanen Juha KSK Jyväskylä 978 12 990 21 154
26 Vuotila Rauno PP Jyväskylä 941 24 965 20 127
27 Majanen Ari Valmet Jyväskylä 865 42 907 14 190
Luokka CD (39/4) Seura Liitto Tulos Tas Yhteensä X Viim.s
1 Koivistoinen Raimo Sepot-JKL Jyväskylä 1090 18 1108 27 196
2 Oikari Ahti Sepot-JKL Jyväskylä 1021 84 1105 24 148
3 Klemola Esko Sepot-JKL Jyväskylä 1037 48 1085 19 145
4 Raatikainen Veli-Matti LauKe Jyväskylä 996 84 1080 23 159
5 Järvinen Tiina JBC Jyväskylä 1059 0 1059 19 201
6 Kokki Timo HKV Helsinki 1022 36 1058 23 192
7 Karhinen Kauko KSK Jyväskylä 988 66 1054 18 166
8 Isokääntä Heikki Sepot-JKL Jyväskylä 977 66 1043 14 198
9 Koivistoinen Eero JBC Jyväskylä 1023 18 1041 19 149
10 Tuomela Juhani Sepot-JKL Jyväskylä 991 48 1039 12 133
11 Raatikainen Merja LauKe Jyväskylä 955 84 1039 18 156
12 Uusitalo Aaro Kierrehirmut Ylöjärvi 1000 36 1036 21 149
13 Salminen-Riikonen Pirjo JBC Jyväskylä 1010 24 1034 17 165
14 Tokkari Taimo Kipparit Jyväskylä 967 66 1033 13 157
15 Laaksonen Seppo VKK Jyväskylä 955 72 1027 18 192
16 Laukkanen Risto Sepot-JKL Jyväskylä 996 24 1020 14 181
17 Karttunen Harri LauKe Jyväskylä 928 84 1012 18 126
18 Ilomäki Esko KSK Jyväskylä 926 84 1010 13 145
19 Hiltunen Seppo KSK Jyväskylä 975 30 1005 28 138
20 Huhtahaara Esko Kipparit Jyväskylä 937 60 997 14 121
21 Jaakkola Raimo LauKe Jyväskylä 965 30 995 19 159
22 Huttunen Markku Valmet Jyväskylä 994 0 994 24 165
23 Salminen Reijo Valmet Jyväskylä 922 66 988 11 134
24 Honkalahti Paavo Kipparit Jyväskylä 929 36 965 17 181
25 Knuuttila Jaakko Sepot-JKL Jyväskylä 880 84 964 14 114
26 Lampila Toni Wabo Äänekoski 941 0 941 19 172
27 Järvinen Kari GF-J Jyväskylä 938 0 938 17 161
28 Manninen Onni Sepot-JKL Jyväskylä 865 60 925 12 170
29 Riikonen Asko LauKe Jyväskylä 889 30 919 11 152
30 Hokkanen Paavo LauKe Jyväskylä 883 36 919 19 145
31 Näsilä Tuija Ten Pins Vantaa 909 6 915 16 157
32 Juvonen Elma Sepot-JKL Jyväskylä 819 84 903 6 152
33 Salminen Tuija MuurKe Jyväskylä 818 84 902 14 81
34 Åkerman Raine X300 Äänekoski 816 60 876 13 145
35 Kantala Elli Sepot-JKL Jyväskylä 789 84 873 5 125
36 Halonen Tatu Valmet Jyväskylä 858 6 864 11 103
37 Sonkamuotka Mervi LauKe Jyväskylä 779 84 863 8 132
38 Klemola Sirpa Sepot-JKL Jyväskylä 731 84 815 6 115
39 Salonen Kaarina Sepot-JKL Jyväskylä 677 84 761 4 109
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 99
© Viking Bowling & Supply 1987-2018 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 02.12.2018 15:47 Webmaster