Jyväskylän Keilahalli, Viikkokilpailutulos, viikko 10
Viikkokilpailu 2 04.03.2019-10.03.2019
Luokka MA (10/2) Seura Liitto Tulos Tas Yhteensä X Viim.s
1 Helminen Jouni SBF Lahti 1445 0 1445 48 227
2 Varma Seppo MuurKe Jyväskylä 1361 24 1385 41 190
3 Rantanen Eetu VilKe Keurusselkä 1350 12 1362 46 236
4 Hård Juha JBC Jyväskylä 1348 0 1348 38 237
5 Broman Timo Ramblers Jyväskylä 1342 0 1342 46 230
6 Kemppainen Tuula Nasevat Raisio 1330 0 1330 43 243
7 Kiviniemi Eerikki JBC Jyväskylä 1298 0 1298 41 247
8 Hermaala Heikki JBC Jyväskylä 1270 0 1270 38 236
9 Pelkonen Risto JRKM Jyväskylä 1202 6 1208 34 238
10 Häkkinen Pepe JBC Jyväskylä 991 6 997 22 155
Luokka B (30/4) Seura Liitto Tulos Tas Yhteensä X Viim.s
1 Kuorelahti Heli JBC Jyväskylä 1304 6 1310 36 266
2 Mölsä Jouko Sepot-JKL Jyväskylä 1307 0 1307 38 223
3 Keskinen Kari JBC Jyväskylä 1232 42 1274 36 182
4 Pieniluoma Jorma JBC Jyväskylä 1255 6 1261 40 234
5 Vahtola Erkki JBC Jyväskylä 1246 6 1252 34 200
6 Juvonen Matti Sepot-JKL Jyväskylä 1246 6 1252 32 175
7 Lapakko Timo Tervake Keurusselkä 1236 6 1242 36 225
8 Majoinen Tomi JBC Jyväskylä 1236 0 1236 31 199
9 Hytönen Esko KosBo Kuusankoski 1223 0 1223 38 203
10 Virtanen Matti JBC Jyväskylä 1186 36 1222 28 220
11 Reinikainen Veijo HutuKe Jyväskylä 1163 42 1205 30 183
12 Päällysaho Vilho MuurKe Jyväskylä 1141 30 1171 26 191
13 Asp Kari MuurKe Jyväskylä 1152 18 1170 31 188
14 Jääskeläinen Markku JBC Jyväskylä 1167 0 1167 25 191
15 Järvinen Kari GF-J Jyväskylä 1087 66 1153 20 175
16 Tuunanen Juha KSK Jyväskylä 1151 0 1151 30 205
17 Holmalahti Risto MuurKe Jyväskylä 1144 6 1150 27 212
18 Peura Timo HutuKe Jyväskylä 1098 36 1134 29 184
19 Soini Antti Sepot-JKL Jyväskylä 1086 42 1128 23 172
20 Nurminen Sanna JBC Jyväskylä 1097 30 1127 25 193
21 Tuomainen Reijo Valmet Jyväskylä 1123 0 1123 26 160
22 Tuomela Kari Sepot-JKL Jyväskylä 1060 60 1120 24 171
23 Taali Teuvo JBC Jyväskylä 1113 6 1119 32 176
24 Kinnunen Tero LauKe Jyväskylä 1075 42 1117 22 157
25 Nurminen Kari LauKe Jyväskylä 1097 18 1115 26 183
26 Järvinen Kare GF-J Jyväskylä 1064 48 1112 23 202
27 Hyppönen Jari LauKe Jyväskylä 1046 66 1112 19 193
28 Tammivuori Eila Skorpionit Jyväskylä 1035 42 1077 18 158
29 Tuunanen Seppo MuurKe Jyväskylä 1051 24 1075 22 171
30 Maukonen Jyrki LauKe Jyväskylä 1071 0 1071 26 162
Luokka CD (47/5) Seura Liitto Tulos Tas Yhteensä X Viim.s
1 Kuorelahti Matti JBC Jyväskylä 1131 48 1179 25 223
2 Veid Tapio LauKe Jyväskylä 1112 18 1130 24 160
3 Halme Tarja Sepot-JKL Jyväskylä 1087 42 1129 21 191
4 Oikari Ahti Sepot-JKL Jyväskylä 1062 60 1122 18 179
5 Järvinen Tiina JBC Jyväskylä 1092 12 1104 27 201
6 Raatikainen Veli-Matti LauKe Jyväskylä 1015 84 1099 18 176
7 Paukku Seppo Kipparit Jyväskylä 1097 0 1097 25 192
8 Tikkanen Veli-Pekka Sepot-JKL Jyväskylä 1013 84 1097 20 168
9 Isokääntä Heikki Sepot-JKL Jyväskylä 1034 60 1094 22 199
10 Honkalahti Paavo Kipparit Jyväskylä 1061 30 1091 23 192
11 Juvonen Elma Sepot-JKL Jyväskylä 999 84 1083 14 140
12 Vanhanen Reino Sepot-JKL Jyväskylä 1037 42 1079 23 179
13 Tokkari Toivo Kipparit Jyväskylä 1012 66 1078 23 159
14 Luukkonen Ilmi Sepot-JKL Jyväskylä 988 84 1072 20 193
15 Paananen Marko BC Rännärit Äänekoski 1070 0 1070 27 193
16 Salminen-Riikonen Pirjo JBC Jyväskylä 1043 18 1061 23 146
17 Riikonen Asko LauKe Jyväskylä 1048 12 1060 19 176
18 Karhinen Kauko KSK Jyväskylä 985 72 1057 15 196
19 Halonen Tatu Valmet Jyväskylä 1056 0 1056 24 196
20 Tuomela Juhani Sepot-JKL Jyväskylä 1019 30 1049 17 155
21 Hokkanen Paavo LauKe Jyväskylä 1014 30 1044 20 189
22 Karttunen Harri LauKe Jyväskylä 959 84 1043 15 168
23 Onttonen Erkki Ramblers Jyväskylä 1011 30 1041 17 194
24 Rautiainen Tuomo Sepot-JKL Jyväskylä 969 60 1029 14 155
25 Tokkari Taimo Kipparit Jyväskylä 962 66 1028 14 160
26 Hiltunen Seppo KSK Jyväskylä 983 42 1025 21 145
27 Andersson Anna-Riikka IBC Jyväskylä 939 84 1023 22 189
28 Salminen Reijo Valmet Jyväskylä 980 42 1022 19 193
29 Halme Aarne Sepot-JKL Jyväskylä 932 84 1016 22 146
30 Suvanto Lauri Matti Sepot-JKL Jyväskylä 930 84 1014 13 171
31 Vainio Timo KosKa Äänekoski 999 12 1011 20 152
32 Raatikainen Merja LauKe Jyväskylä 926 84 1010 17 134
33 Manninen Onni Sepot-JKL Jyväskylä 967 42 1009 19 159
34 Laru Pekka Sepot-JKL Jyväskylä 1001 6 1007 17 166
35 Suuronen Jari JBC Jyväskylä 997 0 997 21 198
36 Ilomäki Esko KSK Jyväskylä 910 84 994 14 164
37 Jaakkola Raimo LauKe Jyväskylä 961 30 991 15 169
38 Vainio Arja JBC Jyväskylä 913 78 991 14 168
39 Oja Pertti KSK Jyväskylä 912 78 990 17 158
40 Koivistoinen Raimo Sepot-JKL Jyväskylä 969 18 987 13 171
41 Uusitalo Aaro Kierrehirmut Ylöjärvi 982 0 982 18 215
42 Suokas Tuukka IBC Jyväskylä 967 0 967 24 166
43 Hämäläinen Harri T. KSK Jyväskylä 867 84 951 14 152
44 Tikkanen Eeva-Liisa Sepot-JKL Jyväskylä 844 84 928 11 137
45 Sonkamuotka Mervi LauKe Jyväskylä 816 84 900 5 143
46 Kantala Elli Sepot-JKL Jyväskylä 787 84 871 7 127
47 Kainulainen Keijo LauKe Jyväskylä 670 84 754 11 107
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 105
© Viking Bowling & Supply 1987-2019 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 10.03.2019 14:51 Webmaster